O konkursie

Celem działań edukacyjnych podjętych z myślą o najmłodszych, jest przekazanie im wiedzy o polskich warzywach i owocach oraz zachęcenie do ich regularnego jedzenia.

 

Aby przekonać dzieci do spożywania 5 porcji owoców i warzyw dziennie, a tym samym do dbania o swoje nawyki żywieniowe, zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły do wzięcia udziału w konkursie realizowanym w ramach programu "Pora na pomidora - w szkole i w przedszkolu".

 

 

 

 

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z materiałami edukacyjnym i scenariuszami lekcji przygotowanymi przez ekspertów i następnie podzielić się swoim pomysłem na przeprowadzenie warzywno-owocowego dnia w szkole/przedszkolu, przygotowanego na bazie polskich warzyw i owoców.

 

Zgłoszenia do konkursu będzie można dokonać w dniach 28 września - 20 listopada 2015r.

 

Zgłoszenie w postaci wypełnionego formularza z załącznikami należy wraz z dokumentacją fotograficzną lub audiowizualną zamieszczonymi na płycie CD, należy przesłać drogą pocztową na adres organizatora konkursu:

 

International Consulting

ul. Złota 61/100

00-819 Warszawa

 

UWAGA! O ważności zgłoszenia do konkursu decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby organizatora!

 

 

 

 

Jedna placówka może zgłosić w konkursie dowolną liczbę klas albo grup, przy czym liczebność pojedynczej klasy lub grupy nie może przekraczać 28 uczniów.

 

Nagrodą dla trzech najbardziej kreatywnych pomysłów na przeprowadzenie warzywno-owocowego dnia w szkole będą warzywno-owocowe warsztaty kulinarne dla całej klasy/grupy:

 

 

  • w formie wyjazdu na trzydniową zieloną szkołę w ramach której będą się obywały m.in. warsztaty kulinarne - dla szkół podstawowych


  • w formie stacjonarnych warzywno-owocowych warsztatów kulinarnych przeprowadzonych podczas zajęć - dla przedszkoli

 

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Załącznik 1

Załącznik 2